krása

Nehty

18. října 2010 v 20:56 | Slečna
Nehty - vizitka každé ženy

Sposta dívek sní o kráse ale možná zapomínají na nehty, těch si kluk všimne asi nejdříve. Proto v celém článku najdete tip jak se o ně starat :).

girlsworldonly.blog.cz

Jak mít dlouhé vlasy?

17. října 2010 v 21:23 | Slečna

Mít dlouhé, krásné a zdravé vlasy není tak obtížné. Nevyžaduje to drahé přípravky, neustálé návštěvy kadeřníka, ani polykání hrstí drahých vitamínů. Chce to jen vzít rozum do hrsti a obrnit se trpělivostí. Rady ohledně pěstování extra dlouhých vlasů- myslí se do pasu, k bokům a dále - nejsou ani tak záležitostí toho, co dělat, jako spíše toho, co nedělat…Pokud jste se pro dlouhé vlasy rozhodli, právě pro vás je určeno následujících 20 rad.

 Ještě než přejdeme k obecným doporučením, je dobré si uvědomit, že každý z nás je neopakovatelnou individualitou. Každý  má svou hranici délky, typ vlasů, nese si zkrátka sebou svou genetickou výbavu, se kterou nemůže nic dělat. Stejně tak je dobré, ještě než s pěstěním začneme, zamyslet se nad problémy, které s našimi vlasy souvisejí. Zda příliš nepadají, nejsou-li extrémně suché, či jinak nemocné. Tyto signály ukazují na zdravotní komplikace, který vyžadují pomoc a radu zkušeného lékaře a nevyřeší je ani následující rady.
 
 

Reklama
Copyright © 2010 girlsworldonly.blog.cz